دانلود فیلم ناندر فودور و خدنگ سخنگو Nandor Fodor and the Talking Mongoose 2023

دانلود فیلم ناندر فودور و خدنگ سخنگو Nandor Fodor and the Talking Mongoose 2023

5.4/10 230
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی سانسور شده

فیلم ناندر فودور و خدنگ سخنگو Nandor Fodor and the Talking Mongoose 2023 براساس داستانی واقعی روایت شده است. در سال 1935 میلادی یک روانشناس معروف در حوزه مسائل ماورایی به نام ناندور فودور تحقیقات خود را در مورد یک اتفاق عجیب در جزیره من Man واقع در دریای ایرلند آغاز می‌کند. یک خانواده ​​بریتانیایی به نام ایروینگز ادعا می‌کنند که یک خدنگ سخنگو در مزرعه‌شان با آن‌ها ارتباط برقرار کرده است. حال ناندور فودور شبکه‌ای مرموز از انگیزه‌های پنهان را کشف کرده و…

  • کیفیت بالا
  • مدت زمان 1h 36m
  • رده سنی مناسب برای همه سنین

درباره فیلم ناندر فودور و خدنگ سخنگو Nandor Fodor and the Talking Mongoose 2023

دانلود فیلم ناندر فودور و خدنگ سخنگو Nandor Fodor and the Talking Mongoose 2023 یک فیلم در ژانر کمدی و رازآلود محصول کشور انگلیس در سال 2023 به کارگردانی Adam Sigal می باشد.

خلاصه داستان فیلم ناندر فودور و خدنگ سخنگو Nandor Fodor and the Talking Mongoose 2023

فیلم ناندر فودور و خدنگ سخنگو Nandor Fodor and the Talking Mongoose 2023 براساس داستانی واقعی روایت شده است. در سال 1935 میلادی یک روانشناس معروف در حوزه مسائل ماورایی به نام ناندور فودور تحقیقات خود را در مورد یک اتفاق عجیب در جزیره من Man واقع در دریای ایرلند آغاز می‌کند. یک خانواده ​​بریتانیایی به نام ایروینگز ادعا می‌کنند که یک خدنگ سخنگو در مزرعه‌شان با آن‌ها ارتباط برقرار کرده است. حال ناندور فودور شبکه‌ای مرموز از انگیزه‌های پنهان را کشف کرده و… شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم یکان مووی تماشا کنید.

  • 29 شهریور 1402
  • 0
  • 24 بازدید