دانلود انیمیشن مولان کونگ‌فو کار Kung Fu Mulan 2020

دانلود انیمیشن مولان کونگ‌فو کار Kung Fu Mulan 2020

4.0/10 150
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
همراه با نسخه دوبله فارسی

مولان که خود را به عنوان یک مرد درآورده تا جای پدرش را بگیرد ، یک سرباز وحشی و سرکش در ارتش است. او به عنوان یک زن شمشیر با استعداد ، رویای بیرون رفتن و کاوش در جهان را نیز در سر می پروراند. یک روز ، او به یک مأموریت اعزام می شود و به طور غیر منتظره ماجراجویی هیجان انگیزی را آغاز می کند که در آنجا متوجه توطئه علیه کشورش می شود. در پایان ، او معنای واقعی شمشیر زن بودن را درک می کند و خود را برای کشورش قهرمان می کند ، و همچنین خود واقعی خود را کشف می کند.

  • کیفیت بالا
  • مدت زمان 1h 40m
  • رده سنی مناسب برای همه سنین

درباره انیمیشن مولان کونگ‌فو کار Kung Fu Mulan 2020

دانلود انیمیشن مولان کونگ‌فو کار Kung Fu Mulan 2020 یک فیلم در ژانر انیمیشن محصول کشور چین در سال 2020 به کارگردانی Leo Liao می باشد.

خلاصه داستان انیمیشن مولان کونگ‌فو کار Kung Fu Mulan 2020

مولان که خود را به عنوان یک مرد درآورده تا جای پدرش را بگیرد ، یک سرباز وحشی و سرکش در ارتش است. او به عنوان یک زن شمشیر با استعداد ، رویای بیرون رفتن و کاوش در جهان را نیز در سر می پروراند. یک روز ، او به یک مأموریت اعزام می شود و به طور غیر منتظره ماجراجویی هیجان انگیزی را آغاز می کند که در آنجا متوجه توطئه علیه کشورش می شود. در پایان ، او معنای واقعی شمشیر زن بودن را درک می کند و خود را برای کشورش قهرمان می کند ، و همچنین خود واقعی خود را کشف می کند. . شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت یکان مووی دانلود انیمیشن دوبله فارسی تماشا کنید.

  • 16 شهریور 1402
  • 0
  • 31 بازدید