دانلود فیلم از شب بترس Fear the Night 2023

دانلود فیلم از شب بترس Fear the Night 2023

4.6/10
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی سانسور شده

هشت زن برای شرکت در یک مهمانی در خانه ای در یک مزرعه دور افتاده در تپه های کالیفرنیا دور هم جمع می شوند. اما به زودی مهمانی آن ها با حمله گروهی از مزاحمان نقابدار که محل جشن را احاطه کرده و شروع به تیراندازی به سمت خانه و مهمانان می کنند، تبدیل به کابوسی ترسناک می شود. در این میان یک کهنه سرباز جنگ به نام تس، کنترل اوضاع را به دست گرفته و سایر افراد حاضر در مهمانی را مجبور می کند تا باهم متحد شده و برای نجات خود و زنده ماندن در طول شب مبارزه کنند اما...

  • کیفیت بالا
  • مدت زمان 1h 32m
  • رده سنی مناسب برای بالای 13 سال

درباره فیلم از شب بترس Fear the Night 2023

فیلم از شب بترس Fear the Night 2023 یک فیلم در ژانر اکشن و هیجان انگیز محصول کشور آمریکا در سال 2023 به کارگردانی Neil LaBute می باشد.

خلاصه داستان فیلم از شب بترس Fear the Night 2023

هشت زن برای شرکت در یک مهمانی در خانه ای در یک مزرعه دور افتاده در تپه های کالیفرنیا دور هم جمع می شوند. اما به زودی مهمانی آن ها با حمله گروهی از مزاحمان نقابدار که محل جشن را احاطه کرده و شروع به تیراندازی به سمت خانه و مهمانان می کنند، تبدیل به کابوسی ترسناک می شود. در این میان یک کهنه سرباز جنگ به نام تس، کنترل اوضاع را به دست گرفته و سایر افراد حاضر در مهمانی را مجبور می کند تا باهم متحد شده و برای نجات خود و زنده ماندن در طول شب مبارزه کنند اما… شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم های خارجی یکان مووی تماشا کنید.

  • 30 مرداد 1402
  • 0
  • 26 بازدید