دانلود فیلم بودیکا ملکه جنگ Boudica Queen of War 2023

دانلود فیلم بودیکا ملکه جنگ Boudica Queen of War 2023

4.1/10
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی سانسور شده

در سال 60 میلادی جنگجویی به نام بودیکا در کنار همسرش پراسوتاگوس، بر قوم آی سینی حکومت می‌کنند. اما هنگامی که پراسوتاگوس به دست سربازان رومی کشته می‌شود، پادشاهی بودیکا بدون وارث مرد باقی مانده و رومی‌ها زمین و دارایی او را تصرف می‌کنند. جال بودیکا که تا مرز جنون پیش رفته، مصمم به گرفتن انتقام مرگ شوهرش است. در نهایت او قبایل مختلف منطقه را گرد هم آورده و جنگی حماسی علیه امپراتوری قدرتمند روم به راه می‌اندازد اما…

  • کیفیت بالا
  • مدت زمان 1h 41m
  • رده سنی بالای 13 سال

دانلود فیلم بودیکا ملکه جنگ Boudica Queen of War 2023

درباره دانلود فیلم بودیکا ملکه جنگ Boudica Queen of War 2023 این فیلم در ژانر اکشن و درام به کارگردانی  Jesse V. Johnson ساخته شده است. این فیلم جذاب محصول کشور بریتانیا می باشد.

خلاصه داستان فیلم بودیکا ملکه جنگ Boudica Queen of War 2023

در سال 60 میلادی جنگجویی به نام بودیکا در کنار همسرش پراسوتاگوس، بر قوم آی سینی حکومت می‌کنند. اما هنگامی که پراسوتاگوس به دست سربازان رومی کشته می‌شود، پادشاهی بودیکا بدون وارث مرد باقی مانده و رومی‌ها زمین و دارایی او را تصرف می‌کنند. جال بودیکا که تا مرز جنون پیش رفته، مصمم به گرفتن انتقام مرگ شوهرش است. در نهایت او قبایل مختلف منطقه را گرد هم آورده و جنگی حماسی علیه امپراتوری قدرتمند روم به راه می‌اندازد اما…شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم و نیم بها از وبسایت یکان مووی تماشا کنید.

  • 8 آبان 1402
  • 0
  • 30 بازدید